נקמת השטן

דאעש החזיר ללב הציוויליזציה המערבית את המושג "אלף מיתות משונות"¹ שנראה היה כי חלף מעולמנו בעשורים האחרונים. רצח בשריפה, בסקילה, בצליבה, בהשלכה מבניינים גבוהים, בתליה, בהזרקת רעלים, בהקפאה במקררי בשר, בדריסה, בגרירה, בחניקה, בדקירה, בעריפת ראש בסכין, גרזן או חרב, ביריית אקדח, רובה או מקלע. כל אלה זרים היו למרבית האנושות בראשית המאה ה-21, אלא שדאעש החזיר אותם למסכים, תוך שהוא יוצר תרבות חדשה-ישנה של שווקי עבדים, סחר בשפחות מין, כליאה של בני אדם בשלשלות ובכלובים, סקילות ומלקות בכיכר העיר, גדימת איברים כאמצעי ענישה . השיא של כל אלה, הוא כפייה על ילדות קטנות להיעשות רוצחות אכזריות. אמהות משתמשות בתינוקות שלהן כדי להחביא מטעני חבלה ולפוצץ עצמן בשווקים הומי אדם. ילדות בנות 7, פוצצו עצמן בפיגועי התאבדות בסוריה ובניגריה. השטן נוקם את ניסיונו של המין האנושי לשמור על צלם אנוש, בהופכו זאטוטים לרוצחים. 

המקרה הראשון ארע ב-11 בדצמבר בעיר מידוגורי שבצפון-מזרח ניגריה. שתי ילדות, בנות 8-7, הפעילו מטעני חבלה בשעה שניסו להיכנס לשוק הומה אדם. עדי ראייה דיווחו על מספר הרוגים כתוצאה מהפיגוע, בעוד שהרשויות טענו כי רק שתי הילדות נהרגו בפיצוץ ו-17 בני אדם נפצעו. זרוע דאעש במערב אפריקה נטלה אחריות לפיגוע המחריד הזה בגאווה.

במקרה השני, ב-16 בדצמבר, ילדה בת 7 לבשה חגורת נפץ ונשלחה על ידי הוריה הפעילים בג'בהת א-נוסרה (זרוע אל-קאעידה בסוריה) לתחנת משטרה בדמשק. הילדה דיווחה לשוטרים כי הלכה לאיבוד, ובעודם מטפלים בה, הפעילה את המטען. הילדה נהרגה ושלושה שוטרים נפצעו כתוצאה מהפיצוץ. באותה שעה הגיע ילדה אחרת, בת 8, למשרד הפנים בדמשק כשחגורת נפץ לגופה. שוטרים מנעו ממנה להיכנס לבניין והיא נמלטה מהמקום.

לאחר כמה ימים פרסמו הוריהן של שתי הילדות הסוריות, סרטונים בהם ניתן לראות כיצד הם מכינים את בנותיהם לביצוע הפיגועים. האב שאחז במצלמה הסביר כי האם נפרדת מילדותיה, ושאל אותה: "מדוע תשלחי את הילדות לבצע פעולת ג'יהאד? אין הן צעירות מדי?" הם השיבה: "אף אחד אינו צעיר מדי לג'יהאד כי עתה ג'יהאד הוא חובה לכל מוסלמי – ילדים, נשים וגברים" והאב ענה לה: "צודקת. אלוהים יברכך. נתפלל שאלוהים יקבל את ילדותיך, שאלוהים יהיה אדיב כלפיך. תכביר". בסיום הסרטון נראו הבנות ואמן מתחבקות ומשיבות: "אללה ואכבר."

במקרה שלישי, שהתרחש ב-13 בינואר בעיר מדגאלי שבצפון-מזרח ניגריה, שתי נשים פוצצו את עצמן ואת התינוקות שלהן והרגו עוד 4 בני אדם. הנשים הצליחו לעבור בידוק בטחוני תוך שהן מסתירות את מטען החבלה באמצעות התינוקות שלהן, ולהתפוצץ בשוק הומה אדם. על פי עדויות שונות, לא הייתה זו הפעם הראשונה בה זרוע דאעש המקומית עושה שימוש בתינוקות על מנת לבצע פיגועי התאבדות בניגריה.

"נקמת דם ילד קטן עוד לא ברא השטן", כתב ביאליק לאחר פרעות קישינב, אך אפילו ביאליק לא יכול היה לחזות את השפל אליו התדרדרה האנושות בשנתיים האחרונות. הסאדיזם מרעיל את בארות ההכרה של בני מיננו. המחשבה כי "אנחנו שונים מהחיות האלה" לא תציל כאן אף אחד. הדעת ניזוקה. צלם האדם הושחת. רף הרוע נחצה מחדש שוב ושוב, מנצח על תזמורת האלימות שכולם לוקחים בה חלק. אמנם הג'יהאדיסטים הרצחניים מתנהגים כמפלצות לכל דבר, אלא שאם נרצה ואם לאו, הם בני אדם, ובפולחן המוות שלהם מביאים את האנושות לשפל מוסרי חדש, שעוד לא ברא השטן. ילדינו חשופים לרוע המזוקק הזה ללא סינון. עולם שטני נוצר כאן עלי האדמה.

suicide bomber

¹ שנאמר על אבותינו היהודים באירופה כי "היו מסכימים למות אלף מיתות משונות ולא יקרא שמם להתיר פיאות של היום."

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s